Hürriyet

7 Kasım 2012 Çarşamba

FLORAME %1OO ORGANİK KOZMETİKFlorame  DermaStress Ürünleri ile Sağlıklı Bir Cilt Bakımına Davet Ediyor


Hem sağlığımız hem de doğanın sürdürülebilir olması için organik özellikle Parabensiz ürünlerin yaşantımızda olması büyük önem taşıyor. Ancak her Parabensiz veya Doğal yazanın organik ürün olmadığına dikkat etmek gerekiyor.
Florame ürünlerinde kullanılan tüm hammaddeler en az %95 doğal içeriklidir ve gerçek organik ürünlerin güvencesi olan , uluslararası geçerliliğe sahip güvenilir sertifikalara sahiptir.
Organik Patentli DermaStress Protection® Cilt Temizleme Serisi ile cildiniz derinlemesine temizlensin.


Organik Patentli DermaStress Protection® Cilt Serisi;

Köpüren Cilt Temizleme Yağı 150 ml

DermaStress Protection® Köpüklü Cilt Temizleme Yağı su ile temas ettiğinde yumuşak bir köpük oluşturur. Cildinizin hidrolipidik tabakasını korurken, cildinizi derinlemesine temizler ve fazla sebumdan arındırır. DermaStress Protection® bileşiminin serbest radikallere karşı savaşan anti-oksidan özelliklerinin yanı sıra Organik Gül ve Portakal Çiçeği suları ve Organik Badem ekstresi ile zenginleştirilmiş formülü cildinizi besler, ışıltı verir, nemlendirerek yumuşatır.Fiyat:64 TL

Temizleme Sütü Yüz ve Göz Çevresi için 150 ml 

Yüz ve Göz Çevresi İçin DermaStress Protection® Yüz ve Göz Çevresi Temizleme Sütü kremsi yumuşak dokusu ile en hassas göz çevresi, yüz ve hatta dudaklar için uygundur. DermaStress Protection® bileşiminin serbest radikallere karşı savaşan anti-oksidan özelliklerinin yanı sıra Organik Gül Çiçek Suyu, Organik Shea ve Castor yağları ile cildinizi kirden ve makyajdan nazikçe arındırır. Cildinizi eşsiz bir şekilde temizler ve ipeksi bir yumuşaklık verir. Fiyat:84 TLOrganik Kozmetik  Ürünler Ne İçeremez?

 •         Paraben veya fenoksietanol.
 •        Parafin veya Silikon
 •       GDO (Genetik Olarak Değiştirilmiş Organizmalar)
 •        Sentetik renklendirici
 •        Sentetik koku
 •        Hayvanlar üzerinde test edilemez.

Organik Kozmetik  Ürünler Ne İçermelidir?


 •        Ürünler en az %95 oranında doğal içerikli olmak zorundadır (doğal kaynaklı ya da organik çiftçilik ile elde edilmiş).
 •        Bitkisel içerikler en az %95 organik üretimli olmalıdır.
 •        %100 doğal kokulardan oluşur.
 •        Kutu ve şişelerin % 100'u geri dönüşümlüdür.
 •        Doğaya her anlamda saygı gösterilmelidir (ekosistemin dengesine saygı, hayvanlar üzerinde test yapılmaması gibi)

Florame Hakkında 

Florame 20 yıllık geçmişe ile sertifikalı organik kozmetik ürünlere sahip bir Fransız markası. İlk ortaya çıkışı aromaterapi ile olan marka günümüzde aromaterapi alanında Avrupa’da en iyi bilinen firmalardan birisi. Daha sonrasında Aromaterapi alanındaki tecrübelerini  organik kozmetiğe de taşıyan Florame,  şu anda her iki alanda da öncü bir marka. Tümü Ecocert sertifikalı organik kozmetik ürünleri ve %100 saf ve organik aromaterapi ürünleriyle tüm seçkin eczanelerde ve florame.com.tr’de.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder