Hürriyet

14 Kasım 2012 Çarşamba

NAR BUTİK OTELLERİ

Yeni Yılda da Sizleri Nar Butik Otellerinde Ağırlayalım


İstanbul'un kalbi Galata ve İstiklal Caddesine yakın mesafede üç ayrı butik otel.Misafirlerine lüksü ve konforu bir arada sunuyorlar.
Merkezi konumları ileYeni yılda İstanbul gecelerinde eğlencenin ardından gecenin devamında evinize dönmeden rahat bir gece geçirmenizi sağlayacaktır.Yeni yılın ilk gününe geç kahvaltı alternatifleriyle dinlenmiş ve huzurlu olarak başlayabileceksiniz.


Nar Galata

Yeni yılın ruhuna uygun her şeyi ile yenilenen bu otel Galata Kulesi’ne giden Arnavut kaldırımlı bir sokakta yer alıyor.  Nar Galata, geleneksel ahşap binası ile Galata’nın tarihi ruhunu içinde barındırıyor. Galata Kulesi’ne sadece iki dakikalık yürüyüş mesafesinde yer alan Nar Galata, günün her saati yaşam dolu olan İstiklal Caddesi’ne ise 5 dakika uzaklıkta.Ağırlıklı olarak beyaz renkte dekore edilmiş sade ve şık odaların her birinde klima, TV, minibar ve özel banyo bulunuyor.

Tel: 0212 243 78 86-87
Nar Sophia Sultan

Kendinizi sultanlar gibi hissedeceğiniz bu otel, Kanuni Sultan Süleyman’ın dört eşinden ilham alınarak  dizayn edilmiş. Gülfem, Mahidevran, Hürrem ve Fül-Dane Sultan’ın adları verilen dört suit odaya sahip Nar Sophia Sultan, Osmanlı döneminin tüm görkemini ve zerafetini yansıtacak biçimde dekore edilmiş. Her katında tek bir odanın ve size özel 7/24 hizmetlinin yer aldığı butik otel, kişiye özel hizmet anlayışıyla lüks ve konforu bir arada sunuyor.

Tel:0212 526 02 55  www.narsophiasultans.com

Nar Suites Pera

Şehrin kalbinde yeni yıl kutlamak için bu otelimiz ideal. Tarihi Galata Kulesi’ne 2 dakikalık mesafede bulunan Nar Suites Pera, Galata’nın ruhunu taşıyan tarihi binasında yer alan birbirinden şık dekorlu odaları, özel olarak dizayn edilen mobilyaları ile kendinizi evinizde hissedeceğiniz rahatlığı sunuyor. Odalarında dilediğiniz gibi kullanabileceğiniz modern mutfağının yanı sıra her sabah kahvaltı servisi de mevcut.

Tel: 0 212 245 25 21 www.narsuites.comHiç yorum yok:

Yorum Gönder